İSTANBUL TALEBE ESCORT CEYDA

Merhaba bebeklerim.. canlarım, bey ’ler ben Ceyda. Yaşım 23, boyum 170, kilom 48. Bakımlı, oldukça hoş, dinç, sıcak kanlı, güler suratlı, kendine güvenen, kültürlü, kibar, güzel sohbet, spor yapmayı seven, yüzme aşığı ve doğa tutkunu bir üniversiteliyim.
%100 doğal, tamamen estetiksiz ve girdiğim civarlarda aşırısıyla hoşlanımızlan öz güveni yüksek bir kadınım. Kendime göre özel bir etrafım olduğu için resimlerde suratım kapatıldı ancak yüzümünde fiziğim kadar hoş olduğunu size garanti ederim. Gördüğünüz resimlerimin tamamı aktüel ve bana aittir. Bunu kapıyı açtığınız dakika kavrayacağınızdan hiçbir şüpheniz olmasın. Şayet bana ait olmadığını düşünürseniz bunu sarihçe belirtirseniz güzel çakal diyerek hiçbir fiyat arz etmeden gidecek kadar güveniyorum kendime.  Neticede fake resimlerle zamanımıznızı çalan birini yollamak en doğal hakkınızdır !
Kendinizi rahat sezebileceğiniz Manita tadında ilişki yaşayabileceğiniz birini arıyorsanımızz artık aradığınız şahsı buldunuz. Tüm makûs deneyimlerinize benimle veda edeceksiniz. Lütfen bir iç çamaşırı seçiminiz varsa görüşme evveli belirtmekten çekinmeyin.
SAKLILIK her iki taraf içinde olmazsa olmazımdır.
Anal sex, Kondomsuz sex, cim ve cif yapmıyorum. Kondomsuz Ağzına Alan ve yiyişmede sınır tanımayanum. Lütfen görüşme evveli ağız ve vucut bakımınıza özen gösteriniz tek koşulum budur.
Rahatımız ve güvenliğimiz için sadece 4-5 yıldızlı otellerde goYabancıme yapıyorum.
Programınız evvelden net ise lütfen sizin için netleşmiş günü kendinizden bahsettiğiniz bir sms le rez.bilgilerinizi bana yazın. Netleşmemiş bir rezervasyonla buluşmalaşımız benim teyit etmediğim bir otelde görüşmemiz malesef olası değil.